Eiropas Intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu novērošanas centrs (turpmāk – Novērošanas centrs) plašākai sabiedrībai atklāj pirmo Intelektuālā īpašuma aizsardzības pārkāpumu un noteikumu izpildes diskusiju dokumentu 2020 (Tech Watch), kas sagatavots ar tehnoloģiju ietekmes ekspertu grupas atbalstu.

Tech Watch dokumenta mērķis ir apskatīt tehnoloģiju ietekmi uz nākotni, taču sniedz arī faktu apkopojumu par tehnoloģijas ietekmi uz sabiedrību, uzņēmumiem un cilvēku ikdienas dzīvi pagātnē un tagadnē. Šis dokuments palīdz pilnīgāk izprast inovācijas tehnoloģiju jomu un tās ietekmi uz intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzību un šo tiesību pārkāpumu apkarošanu.

Novērošanas centra izveides vēsture.

Novērošanas centrs ir publiskā un privātā sektora ekspertu un ieinteresēto pušu sadarbības tīkls, kura mērķis ir veicināt un atbalstīt valsts iestāžu, privātā sektora un Eiropas Savienības iestāžu pasākumus cīņā pret intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumiem.

2009. gada aprīlī Eiropas Komisijas Iekšējā tirgus un pakalpojumu ģenerāldirektorātā tika izveidots Viltošanas un pirātisma Eiropas novērošanas centrs (European Observatory on Counterfeiting and Piracy).

2011. gadā EUIPO uzsāka ciešāku sadarbību ar šo institūciju un pēc Eiropas Komisijas priekšlikuma no 2012. gada 5. jūnija institūcijas funkcijas pilnībā tika uzticētas EUIPO. Tika precizēts arī institūcijas nosaukums – The European Observatory on Infringements of Intellectual Property Rights jeb Eiropas Intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu novērošanas centrs.

Whether you take advantage of an editor or freelance writer, you wish to

Some study papers services have existed https://www.affordable-papers.net/ for years now and are now established sufficient to provide good support to their clientele.

ensure that you opt for the one that meets your needs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Fill out this field
Fill out this field
Ievadiet derīgu e-pasta adresi.

Izvēlne